Masáže a regenerační péče o celé tělo

 

Nechejte se hýčkat. Dopřejte sami sobě, svému tělu, pravý požitek z lidských doteků. Odpočiňte si a nabijte se novou energií.

 

Baňkování obličeje a těla bez vzniku modřin

Pevná, zářivá a viditelně mladší. Taková bude Vaše pleť po masáži baňkováním.

Tato masáž stimuluje Váš krevní a lymfatický oběh. Tím posílí samoléčící síly organismu a pomáhá Vám viditelně omládnout.

Pravidelné baňkování Vás zbaví vrásek, akné, tmavých kruhů pod očima, zpevní Vám povadlé obličejové svaly, zmenší tukové zásoby na bradě, sjednotí barvu Vaší pleti, zvětší Vám rty a zlepší jejich barvu.

Dle Vašich přání Vám provedeme baňkování celého obličeje, krku, ramen, dekoltu nebo jen dílčích částí podle toho, jaký účinek od baňkování očekáváte. Podívejte se na video a navnímejte si průběh celé masáže.

Našim klientům a klientkám poskytujeme odborné poradenství a konzultace této techniky zcela zdarma.

Šťavnatá kúra a masáž s produkty Dr. Nony

Jemnost, něha, výživa a odpočinek. Peeling celého těla s bahenní maskou a kosmetikou od Dr. Nony si opravdu vychutnáte. 

Nejprve zažijete uvolnění u jemné masáže. Následně, s ozdravujícím peelingem, dodáme tělu výživu a osvěžení. A bahenní zábal na závěr Vás zahřeje, uvolní i příjemně zregeneruje

Dopřejte si požitek z přírodní péče. 

 

Zábaly z mořských řas od Janssen

 

Řasy mají blahodárný vliv na celé lidské tělo. Uvolňují, detoxikují a odvádějí z organismu přebytečnou vodu. Zbavte se celulitidy a užívejte si pevnost a pružnost vlastní pokožky.

Reflexní masáž chodidel

Nohy, zejména chodidla, na člověka prozradí doslova vše. Reflexní masáží lze odhalit záněty, bolesti i špatné fungování kterékoliv části lidského těla. Masírováním reflexních bodů se Vám uleví od bolesti a obnoví se energetické dráhy i samoozdravovací procesy Vašeho těla. Zažijte tu úlevu.

Indická vlasová masáž a zábaly

Antistresová a uvolňující. Pohladí unavenou mysl a dopřeje Vám zažít skutečný odpočinek od každodenního shonu. Uleví od bolestí hlavy a ztuhlosti šíje, krku i ramen. Zbaví Vás stresu, nervozity i pocitu vyčerpanosti a navodí skutečnou duševní svěžest.

Dopřávejte si tuto láskyplnou relaxační masáž pravidelně. Její magický efekt pocítíte na vlasech, které budou silnější a hustější.

Můžete si vybírat, zdali chcete vlasy při masáži ošetřit olejem (následně oplachujeme), ampulkami nebo sprejem na podporu růstu vlasů.

Sportovně relaxační masáž

Díky sportovní masáži zažijete blahodárné pocity uvolnění. Budete příjemně psychicky naladění a mentálně připravení na velký zápas. Sportovní masáž připraví Vás a Vaše svaly na velký sportovní výkon.

Tělové svíce

Svíce jsou prosyceny pozitivní energií, proto působí na celé tělo blahodárnou silou. Vytahují z těla záněty, strachy i bolesti. Pročistí lymfu a detoxikují. Spustí ve Vašem těle proces samouzdravování

Harmonizované tělové svíce Tádé se včelím voskem

Svíčky Tádé obsahují kurkumu, takže jejich účinky jsou silně protizánětlivé. Pomáhají uvolňovat energetické bloky ve Vašem těle, spouští samoléčebné ozdravující procesy, zesilují proud pozitivní energie, takže se po jejich aplikaci budete cítit zregenerovaní a odpočatí.

K dispozici pro Vás máme svíčky tělové, ušní a čakrové.

 

V záplavě nekonečné něžnosti a péče se těšte také na lahodné espresso, osvěžující vodu, hřejivý čaj a příjemnou společnost.

 

           Obdarujte své milované božskou péčí. S radostí sestavíme dárkový voucher i pro ty nejnáročnější z Vás.

 
Partnerský web a projekt Nespoutaná žena